Adresáreň

Líder v oblasti virtuálnych adries

Portál Adresáreň patrí medzi lídrov v oblasti poskytovania služieb virtuálneho sídla a virtuálneho trvalého pobytu. Naše adresy využíva viac ako 2500 firiem a fyzických osôb. Za Adresárňou stoja ľudia s viac ako 10 ročnou skúsenosťou v oblasti správy virtuálnych adries pre sídla firiem a trvalé pobyty.

Pozrite si naše virtuálne sídla.

Pozrite si naše adresy pre trvalý pobyt.

0
Firiem a osôb s našou adresou
0
Adries pre sídlo
0
Hodnotenie Google

V čom sme iní

Nie sme sprostredkovatelia alebo nájomcovia ako niektorí naši "konkurenti". Sme priamo poskytovateľ a vlastník nehnuteľností, čo garantuje nielen stabilitu vašej adresy, ale aj nízku cenu. Naše virtuálne sídla a trvalé pobyty sú vždy na TOP adresách v danom meste. Žiadne garáže, ale skutočné nehnuteľnosti v historickom centre mesta alebo v modernej budove.

Moderné služby

Adresáreň kráča s dobou. Všetky naše služby viete využiť naplno online - od plnohodnotnej online objednávky až po modernú komunikáciu cez LiveChat na našej stránke. Samozrejmosťou je aj možnosť osobnej návštevy v našej kancelárií po predošlej dohode na termíne stretnutia.

Naša adresa v Bratislave, Tolstého 5
Naša adresa v Bratislave, Tolstého 5

Pozrite si naše virtuálne sídla

Virtuálne sídla poskytujeme pre firmy, živnostníkov, občianske združenia ale aj zahraničné osoby. Sídla poskytujeme v mestách Bratislava, Košice, Žilina, Nitra, Banská Bystrica a Trenčín. Všetky adresy sú v našich vlastných nehnuteľnostiach.

Pozrite si naše trvalé pobyty

Virtuálny trvalý pobyt poskytujeme pre občanov SR v mestách Košice, Nitra, Žilina a Trenčín. Všetky adresy sú v našich vlastných nehnuteľnostiach.

Image
Naša adresa v Nitre, Palánok 1
logo adresáreň

Pozrite si naše adresy sídiel a trvalých pobytov

Naše sociálne siete: